var style = document.createElement("style"); style.type = "text/css"; style.id = "antiClickjack"; if ("cssText" in style){ style.cssText = "body{display:none !important;}"; }else{ style.innerHTML = "body{display:none !important;}"; } document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(style); if (top.document.domain === document.domain) { var antiClickjack = document.getElementById("antiClickjack"); antiClickjack.parentNode.removeChild(antiClickjack); } else { top.location = self.location; }
social icon social icon social icon social icon
Webinar: Postępowanie orzecznicze wobec pracowników z zaburzeniami tolerancji węglowodanów i cukrzycą
11/01/2024
Szkolenie bezpłatne online
bezpłatny webinar dla lekarzy medycyny pracy i pielęgniarek - link do webinaru: Postępowanie orzecznicze wobec pracowników z zaburzeniami tolerancji węglowodanów i cukrzycą (clickmeeting.com)
Czas trwania
20:00-22:00
Rodzaj
online
Kategoria
bezpłatne
Liczba Uczestników
100

Zapraszamy na webinar z cyklu aktualności w medycynie pracy – Postępowanie orzecznicze wobec pracowników z zaburzeniami tolerancji węglowodanów i cukrzycą.

Webinar skierowany jest do lekarzy medycyny pracy i pielęgniarek Grupy LUX MED i odbędzie się 11 stycznia 2024 r. (czwartek) w godzinach 20:00-22:00 na platformie ClickMeeting.

Dzień przed i w dniu wydarzenia otrzymacie Państwo e-mail z linkiem do transmisji.

Na 15 minut przed wydarzeniem: SMS przekierowujący bezpośrednio do webinaru.

Link do webinaru: Postępowanie orzecznicze wobec pracowników z zaburzeniami tolerancji węglowodanów i cukrzycą (clickmeeting.com)

20:00
Rozpoczęcie webinaru
20:05
Wykład - dr hab. n. med. i n. o zdr. Andrzej Marcinkiewicz, prof. IMP Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
21:30
Sesja Q&A
22:00
Zakończenie webinaru

dr hab. n. med. i n. o zdr. Andrzej Marcinkiewicz

prof. IMP Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera

Lekarz, specjalista medycyny pracy, specjalista zdrowia publicznego. Absolwent 2-letniego Studium Organizacji, Zarządzania i Ekonomiki w Opiece Zdrowotnej.

Od 1997r. pracownik naukowy i wykładowca w Instytucie Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi (IMP): kierownik Pracowni Polityki Zdrowotnej w Klinice Chorób Zawodowych i Zdrowia Środowiskowego oraz kierownik Ośrodka Kształcenia Lekarzy w zakresie Zdrowia Publicznego. Kierownik 10 projektów badawczych realizowanych w IMP, w tym jednego we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia w ramach WHO Collaborating Centre.

Uczestnik panelu ekspertów podczas ogólnopolskich konferencji medycyny pracy oraz Forum Zdrowia w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy. Współwykonawca 32 projektów badawczych, finansowanych ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Programu Zdrowia, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka POIG oraz międzynarodowych. Członek Komitetu Zdrowia Publicznego Polskiej Akademii Nauk, Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy (w Prezydium ZG PTMP – skarbnik towarzystwa), Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Medycyna Pracy, Zespołu Redakcyjnego czasopisma Medycyna Pracy.

W pracy naukowej wykorzystuje ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny pracy: ponad 70 tys. przeprowadzonych lekarskich badań profilaktycznych pracowników (od 2001 r.), oraz działalność konsultacyjną w zakresie ochrony zdrowia pracujących dla wielu firm i instytucji. Dorobek naukowy to ponad 10 książek i rozdziałów w książkach, ponad 50 artykułów opublikowanych w czasopismach indeksowanych i 20 w czasopismach popularnonaukowych, ponad 50 wystąpień na konferencjach naukowych.

Termin: 11 stycznia 2024 r. (czwartek) godz. 20:00-22:00

Koszt webinaru: udział bezpłatny – konieczna jest rejestracja “Zapisz się” na dole strony

Dzień przed i w dniu wydarzenia otrzymacie Państwo e-mail z linkiem do transmisji (ClickMeeting).

Na 15 minut przed wydarzeniem: SMS przekierowujący bezpośrednio do webinaru.

Link do webinaru: Postępowanie orzecznicze wobec pracowników z zaburzeniami tolerancji węglowodanów i cukrzycą (clickmeeting.com)

Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

TRANSLATE