Prof. dr hab. n. med. Irena Walecka, Dr n. med. Piotr Sobolewski, Lek. Damian Zimoń, Lek. Monika Dźwigała, Lek. Bartłomiej Święs
Praktyczny kurs kadawerowy w Centrum Edukacji Medycznej CEM na ludzkich preparatach nieutrwalonych.
Kurs dla lekarzy specjalistów i lekarzy w trakcie specjalizacji z dermatologii oraz chirurgii plastycznej, którzy posiadają aktywny numer PWZ.
Przy każdym preparacie pracować będzie 4 uczestników. Każdy uczestnik otrzyma punkty edukacyjne OIL. Uczestnicy pracują na preparatach głowy, kończyny dolnej (kolano ze stopą), kończyny górnej (bark z dłonią) oraz torsu.
Kurs potrwa dwa dni.
Kierownik kursu:
Prof. dr hab. n. med. Irena Walecka
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, posiada specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, specjalizację z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej oraz zdrowia publicznego. Pełni funkcję Kierownika Kliniki Dermatologii CMKP w Państwowym Instytucie Medycznym MSWi A w Warszawie, jest konsultantem wojewódzkim dla województwa mazowieckiego w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Jest niekwestionowanym ekspertem z zakresu leczenia chorób autoimmunologicznych takich jak łuszczyca, trądzik odwrócony, atopowe zapalenie skóry, twardzina, toczeń układowy, łysienie plackowate. Specjalizuje się w diagnostyce i terapii stanów przednowotworowych i nowotworów skóry.
Jest ekspertem z zakresu Medycyny Estetycznej, wykładowcą i trenerem na studiach podyplomowych dla lekarzy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Czynnie uczestniczy w wielu zjazdach, sympozjach i szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe i krajowe Towarzystwa Dermatologii i Medycyny Estetycznej. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami zawodowymi oraz współpracuje z prestiżowymi gabinetami dermatologii i medycyny estetycznej między innymi Instytutem Zdrowia Manufaktura Urody.
Koordynator:
Dr n. med. i n. o zdr. Piotr Sobolewski
Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz absolwent studiów podyplomowych: Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Obecnie starszy asystent w Klinice Dermatologii PIM MSWiA w Warszawie – Kierownik Centrum Dermatochirurgii i Nowotworów Skóry i Centrum Nieinwazyjnej Diagnostyki Chorób Skóry oraz wykładowca na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.
Lek. Damian Zimoń
Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.
Lek. Monika Dźwigała
Lekarz medycyny estetycznej w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.
Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła Wydział Zarządzania SGH, kierunek: zarządzanie; specjalizacja: zarządzanie wartością przedsiębiorstwa. Ukończyła Wydział Nauki o Zdrowiu WUM, kierunek Zdrowie Publiczne. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej WUM. Na co dzień pracuje jako młodszy asystent w Klinice Dermatologii MSWiA w Warszawie.
Lek. Bartłomiej Święs
Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. Pracuje jako rezydent w Klinice Dermatologii Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie. Zajmuje się leczeniem chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową. Zainteresowania: chirurgia skóry, zabiegi dermatochirurgiczne oraz leczenie szerokiej gamy chorób skóry przy pomocy terapii fotodynamicznej.
Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach naukowych, szkoleniach i warsztatach. Jest autorem prac naukowych w dziedzinie dermatologii i wenerologii.
Termin: 15-16 lutego 2025 r. (sobota-niedziela)
Miejsce: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa, budynek Mera Park Wawer — wejście B obok drogerii Rossmann — zapraszamy na 3 piętro
Koszt udziału: 7500 zł (zw)
Koszt uczestnictwa obejmuje: udział w szkoleniu, przerwy kawowe
oraz zaświadczenie udziału w kursie z punktami edukacyjnymi
Parking: przed wejściem do CEM znajduje się bezpłatny parking dla Uczestników kursów CEM – wjazd od ulicy Bysławskiej/Poematu przez szlaban – konieczna jest walidacja biletu pobranego przy szlabanie po uzyskaniu pieczątki w recepcji CEM
Warunki udziału:
Kliknij przycisk “Zapisz się” i wypełnij formularz zgłoszenia.
Opłać kurs po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału od Organizatora.
Potwierdzenie zgłoszenia:
Liczba miejsc jest ograniczona.
Po zapisaniu się na szkolenie otrzymasz potwierdzenie wpisania na listę oraz instrukcję dotyczącą płatności.
Po dokonaniu opłaty za szkolenie otrzymasz potwierdzenie udziału w szkoleniu.
O przyjęciu uczestnika na szkolenie decyduje kolejność wpłat.
Prowadzimy listy rezerwowe.
W przypadku posiadania vouchera rabatowego prosimy kod vouchera oraz jego wartość wpisać w formularzu zapisu w polu “Wiadomość do Organizatora”. Rabaty nie łączą się.
Warunki rezygnacji:
W związku z potrzebą przygotowania preparatów i sprzętu przed każdym szkoleniem, będziemy niezmiernie wdzięczni Państwu za natychmiastowy kontakt z nami w przypadku braku możliwości przyjazdu na kurs.
Rezygnacja z udziału po 25 stycznia 2025 r. lub nieobecność na spotkaniu spowoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl
Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostanie pisemnie przez Organizatora.
Rezygnacja zgłoszona do dnia 25 stycznia 2025 r. (włącznie) nie spowoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o wyznaczenie zastępstwa dla zgłoszonej osoby.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania, do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.
Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa